Hlavní přípravy pro cestu do Thajska - Krátké zprávy, aktuality a články - Aktuálně ze světa

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hlavní přípravy pro cestu do Thajska

Vytvořil v Cestování ·
Co vše je tedy potřeba na takovou dovolenou do Thajska zařídit? Zkusím Vám to popsat postupně tak jako jsme to zařizovali i my.

Nejlepší je si vše začít zařizovat dřív a postupně, není to potom tak nákladné jako kupovat vše najednou. První jsme si zařídili letenku a to z Vídně, protože byla levnější. Samozřejmostí je jeden přestup, který máme v Abú Dhabí. Letenky jsme hledali na mytrip.com, nebo na skyscanner.cz. Po zakoupení letenek jsme začali na internetu prohledávat místa, která bychom chtěli v Thajsku vidět.

Nejvíce nás zaujal ostrov Phuket, který navštívíme jako první a to na tři noci. Letenky na Phuket jsme kupovali s dostatečným předstihem. Je to super teď už nemáme žádné starosti a můžeme začít balit. V Bangkoku jsou dvě letiště hlavní Suvarnabhumi a Don Mueang. My, abychom nemuseli přejíždět mezi letišti, zvolili jsme let se společností Thai Smile, která létá z hlavního letiště. Letenku jsme zařídili přes skyscanner.cz v přepočtu asi za 4800kč pro dva tam a zpět. Po návštěvě Phuketu budeme přejíždět lodí z přístavu Rassada na ostrov Ko Phi Phi. Raději jsme si také rezervovali jízdenku dopředu je to lepší než pak stát frontu, protože ostrov navštěvuje spousta turistů. Jízdenku jsme zajišťovali přes internet a to na konkrétní datum a čas na stránce phuketferry.com. Obousměrná jízdenka tam a zpět nás vyšla na 1200kč(pro dva).

Nezbytně důležité pro nás bylo zajišťování ubytování. Nechtěli jsme jet na blind, a proto jsme hledali ubytování v hotelech, které by se nám líbilo a vyhovovalo nám. Na stránkách booking.com, nebo agoda.com je spousta hotelů, penzionů a dalších ubytování. Proto jsme si každé ubytování zařídili dopředu přesně na dny, jak se nám to hodí a teď už se jen těšíme, až budeme poznávat krásy jižního Thajska.Bez komentářů

Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky