Přátelství a dnešní doba - Krátké zprávy, aktuality a články - Aktuálně ze světa

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Přátelství a dnešní doba

Vytvořil v Životní styl ·
V dnešní době je velice těžké mezi lidmi najít ty pravé kamarády. Jsou totiž kamarádi, kteří se ozývají, pouze když něco potřebují, nebo když jim teče do bot. Kamarádů můžeme mít nespočet, ale těch pravých, kterým se můžeme svěřit a spolehnout se na ně je čím dál míň. Bohužel v dnešní době internetu a chytrých telefonů už ani lidé nechodí ven za zábavou, nebo se jen tak sejít někde u dobré kávy. Spíše všichni sedí u telefonů, nebo notebooků a myslí si, že stačí si jen tak občas napsat. Tohle je, ale smutné! V dnešní době mi přijde, že se nikdo z kamarádů neozve jen tak.

Na počátku Facebooku jsem si říkal, že je vlastně super si psát s kamarády, kteří jsou buď někde za hranicemi, nebo si psát s více lidmi najednou a být doma v teple. V poslední době mi to, ale přijde horší a horší. Ano je super podívat se na fotky, které lidé sdílí na své profily a vidět jak se mají. Bohužel bez osobního kontaktu je to na nic. Už ani děti v dnešní době nedělají ty super věci, které jsme prožívali my, když jsme byli v jejich věku. Chodili jsme ven, sportovali, vždycky jsme si zábavu našli a zvládli jsme to i bez sociálních sítí. Určitě bych rád vrátil čas, a když jsem chtěl někoho vidět, zvedl jsem se a šel jsem za ním.

V dnešní, až skoro děsivé době se rodiče bojí pustit svoje děti ven, protože se bojí, že už se nevrátí domů, nebo třeba, že je někde srazí nějaký mladý opilý řidič. Bohužel, v dnešní době zákony moc nenapomáhají tomu, aby to v ČR bylo lepší, ale jen horší. Pokud se něco takového stane, tak až potom se to začne řešit jaké opatření proti tomu udělat. Všechno špatně! Stále více věcí je povoleno, a proto si všichni dovolují, co chtějí. Co proto, ale my občané můžeme udělat?Bez komentářů

Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky