Ve zdravém těle zdraví duch - Krátké zprávy, aktuality a články - Aktuálně ze světa

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ve zdravém těle zdraví duch

Vytvořil v Životní styl ·
Docela výstižné rčení, když si chceme udržet dobrou postavu a také nebrat několik prášku denně. A jak to vlastně udělat?

Je hodně věcí, které pomáhají k tomu, abychom se v životě cítili lépe a stále jen nesténali. Stačí si 1 až 3x týdně udělat čas sám na sebe, nebo se říká, že ve dvou se to lépe táhne. Můžete zapojit i partnera, či kamaráda. Pokud to nejde tak často, stačí i jednou týdne se vrhnout do nějaké aktivity, která je jiná než všechny ty ostatní co člověk dělá každý den. (např.: jít do obchodu nakoupit) Stačí vyzkoušet sport, který jste dlouho nedělali, nebo něco co Vás baví. Tím myslím například vyrazit na kolo, jít si zaběhat, do fitka, nebo jen si udělat pořádnou procházku, protože čerstvý vzduch je také důležitý.

Dalším aspektem k tomuto tématu je, začít si trošku hlídat i to co jíme. Není od věci si den předem naplánovat, co budeme jíst, nebo už si to rovnou připravit. Například snídaně a svačinky do práce. Pak totiž dochází k tomu, že sníme vše, na co přijdeme, a nic nám nestačí. Potom si, ale nadáváme a snažíme se hubnout v létě do plavek. Nejlepší variantou je připravit si svačinky pěkně dopředu a snažit se jíst po malých dávkách víckrát denně. Sám jsem tomu nikdy nevěřil, ale je to pravda. Jednak se zrychlí váš metabolismus a tělo potom při fyzické zátěži bude rychleji pálit. Při častějším stravování totiž nemá tělo ve zvyku ukládat tuky na pozdější časy. My se tak budeme cítit lépe, svěží a také si nebudeme stěžovat, že jsme přibrali nějaké to kilo navíc. Chce to jen začít a pak už to jde samo. Tak do toho!Bez komentářů

Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky