11/2017 - Krátké zprávy, aktuality a články - Aktuálně ze světa

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jak vidíte korupci v ČR?

Vytvořil v Vzdělávání ·
Dobrý den, vážení čtenáři Nezávislých zpráv, v úvodu dnešního textu bych Vám ráda poděkovala za Vaši spolupráci, která se bezprostředně týká anonymního dotazníku. Dne 2. listopadu 2017 jsem publikovala online anonymní dotazník, který je nedílnou součástí praktické části bakalářské práce na téma korupce v české společnosti. Dnes jsem si dovolila publikovat online výzkumné šetření, které se rovněž váže k bakalářské práci. K dispozici je na této adrese: DOTAZNÍK. Předem děkuji za Vaši ochotu. S přáním pěkného dne, Ivana KryllováChuchelským hájem zněly tóny lesních rohů

Vytvořil v Kultura ·
Jsem obdivovatelkou a posluchačkou díla mistrů vážné hudby, a velice ráda se ve svých volných chvílích zaposlouchám do skladeb od Wolfganga Amadea Mozarta, Ludwiga van Beethovena, ale rovněž do skladeb od českých skladatelů jako je Bedřich Smetana nebo Antonín Dvořák. S trochou lítostí musím ale podotknout, že současná společnost zapomíná na hudební odkaz starých mistrů, a v popředí zájmu posluchačů, především z mých vrstevníků, jsou spíše současné styly populární hudby. Pravdou ale zůstává, že klasická hudba je schopna oslovit své posluchače i v 21. století, kdy jsou pro ně připraveny během roku řady koncertů. Jedním ze zajímavých hudebních koncertů jistě bude Svatohubertské troubení. Koncert se koná v sobotu 4. listopadu 2017 od 14. hodin v Chuchelském háji na Praze 5 … tímto krátkým textem jsem Vás před několika týdny pozvala na skutečně z ajímavý koncert, který pořádají Lesy hl. m. Prahy. Ráda bych dnes doplnila, že i letošní koncert uchvátil své posluchače svou výjimečností, ale i krásnými tóny lesních rohů. Ovšem, na rozdíl od předchozích ročníků se letošní koncert konal ve volné přírodě, na pozemku lesního zookoutku ve Velké Chuchli, nikoliv v kostele sv. Jana Nepomuckého. Osobně se domnívám, že letošní místo konání bylo dobře zvoleno, kdy atmosféra koncertu, ale i tóny z lesních rohů náleží k přírodě, potažmo k lesům. Jediné, co lze letošnímu ročníku Svatohubertského troubení vytknout, je nedostatečná propagace v mediích. S přáním pěkného dne Ivana K.Je drobná pozornost od klienta úplatkem?

Vytvořil v Vzdělávání ·
Dobrý  den, vážení čtenáři Nezávislých zpráv, v rámci studia 3. ročníku na  vysoké škole jsem si dovolila zveřejnit anonymní dotazník, který bude  názorovým průzkumem veřejnosti k praktické části bakalářské práce.  Dotazník je publikován na této adrese. ,,DOTAZNÍK"
Předem děkuji za Vaši  ochotu. S přáním pěkného dneStudentský Halloween

Vytvořil v Vzdělávání ·
Dne 31. října jsme byli na akademické půdě mile překvapeni, když naše studijní oddělení tematicky vyzdobilo prostory školy. Ačkoliv, škola by měla být příkladem veškeré vážnosti, není ale od věci tuto atmosféru několikrát za semestr obdobnými akcemi mírně odlehčit. Náš studentský život není pouze studium skript a odborné literatury. Ke studiu náleží i společenský život. Svátek Halloween je příkladem, kdy se mohou mladí lidé setkávat, a vést společné hovory na míle vzdálené od akademických témat. S přáním úspěšného studiaCopyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky